piątek, 8 maja 2009

Polska okładka "Księgi cmentarnej" nagrodzona na Polskim Konkursie Reklamy KTR

Na tegorocznej edycji Polskiego Konkursu Reklamy KTR w kategorii Ilustracja nagrodę Brąz otrzymał Irek Konior za ilustrację do książki Księga cmentarna autorstwa Neila Gaimana, wydanej przez wydawnictwo MAG w październiku 2008 roku. Gratulacje!

Polski Konkurs Reklamy, organizowany jest od 2004 r. jako podstawa działalności statutowej  - afiliowanego przy Stowarzyszeniu Komunikacji Marketingowej SAR - Klubowi Twórców Reklamy. Jest to największy konkurs branży reklamowej w Polsce, gdzie jurorami są najlepsi dyrektorzy kreatywni zaangażowani w proces powstawania komunikatów reklamowych, których prace zostały nagrodzone w konkursach międzynarodowych lub polskich, oraz przedstawiciele środowisk twórczych i akademickich. Przewodniczącym jury jest co roku inny, zaproszony z zagranicy, cieszący się uznaniem środowiska Dyrektor Kreatywny.

Brąz otrzymał również Jakub Rebelka za ilustrację komiksu D4D Harem Zordaxa (D4D). Srebro otrzymała Ola Cieślak za okładkę i ilustracje do opowieści Love Story, której jest również autorką, a książkę wydało wydawnictwo Dwie Siostry. Złoto natomiast powędrowało do Krzysztofa Gawronkiewicza za ilustrację komiksu Mikropolis Moherowe sny wydawnictwa Egmont.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz