sobota, 2 kwietnia 2011

1 kwietnia:-)

Pora się przyznać, że zażartowałam sobie, ale w końcu raz w roku można. Dziękuję za gratulacje, być może kiedyś, chociaż to raczej wątpliwe, przydadzą się naprawdę i mam nadzieję, że nie poczuliście się urażeni, ale pomysł moich redakcyjnych kolegów był tak świetny, że aż żal by było go nie wykorzystać.

12 komentarzy:

 1. Gratuluję przedniego pomysłu:) Prawie się nabrałam na pierwszą książkę. Wzmianka o Dukaju przy drugiej była rozstrzygająca:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję, chłopaki się postarali naprawdę, nawet w niektórych zaprzyjaźnionych portalach nasze książki pojawiły się jako zapowiedzi:-D

  OdpowiedzUsuń
 3. Nieźle pojechaliście :) Lubię to :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja się domyśliłam niemal od razu, choć pamiętałam, że naprawdę piszesz:).

  Dlaczego tak pesymistycznie piszesz o szansach na wydanie Twojej książki? Może warto by było opublikować w sieci fragmenty? Pozytywne komentarze mogłyby skłonić jakieś wydawnictwo, żeby spojrzało na tę powieść przychylnym okiem.

  OdpowiedzUsuń
 5. Poznałam już trochę to środowisko i niestety wcale nie jest tak łatwo wydać książkę. A ja stwierdziłam całkiem niedawno, że dla mnie pisanie to jakby terapia, ucieczka od rzeczywistości i jest to na tyle osobiste, że wszelką krytykę bardzo przeżywam i biorę do siebie.

  OdpowiedzUsuń
 6. A ja myślałam, że jest odwrotnie, że coraz łatwiej wydać książkę - wciąż się przecież czyta i słyszy o kolejnych debiutantach. Może wszystko zależy od gatunku literatury? Najłatwiej się chyba przebić z przeciętnym "czytadłem dla kobiet", domyślam się jednak, że Ty tworzysz jednak coś innego:).

  OdpowiedzUsuń
 7. Z ciekawości - jakie portale się nabrały i opublikowały te książki jako zapowiedzi? :)

  M.S.

  OdpowiedzUsuń
 8. O, np. tutaj: http://paranormalbooks.pl/2011/04/01/zapowiedz-wampir/

  OdpowiedzUsuń
 9. Polter też się nabrał ;)?

  M.S.

  OdpowiedzUsuń
 10. Tamten się nie nabrał, przyłączył się do zabawy. A Polter? Nie mam pojęcia, nie zaglądam.

  OdpowiedzUsuń
 11. Pomysł znakomity, bardzo mi się podobał :)
  Dwa lata temu nabrałam kolegów linkiem: http://rafalkosik.com/kwietniowe-premiery-wydawnicze

  OdpowiedzUsuń