wtorek, 5 kwietnia 2011

Nietypowe przedłużenie kadencji

Był Conanem, był Terminatorem, teraz będzie... Gubernatorem. Arnold Schwarzenegger w styczniu tego roku zakończył swoją kadencję na stanowisku gubernatora Kalifornii, ale nie zamierza się rozstawać z tym tytułem jeszcze przez jakiś czas. Za sprawą Stana Lee, specjalisty ds. komiksowych adaptacji (był producentem m.in. takich tytułów jak Spider-Man 2, X-Men Ostatni bastion, obu części Iron Mana czy wchodzącego niedługo do kin Thora 3D), będzie występował w nieco innej roli. Postać wzorowana na aktorze i byłym polityku pojawi się w komiksie, serialu animowanym, a niedawne wieści donoszą, że i w filmie 3D. The Governator, bo taki tytuł będą nosiły wszystkie trzy projekty, będzie wyjątkowym superbohaterem, gdyż bronił będzie prawa... ustawodawczego. Tutaj można obejrzeć pierwsze szkice komiksu, aktor udzieli swojego głosu postaci animowanej. Co do filmu, wiadomo na razie tyle, że powinien trafić do postprodukcji w 2013, twórcy nie podali, czy będzie to animacja, czy może film fabularny. Ciekawe, czy jeśli zdecydują się na tę drugą opcję, to Arnie wcieli się w samego siebie? Wyobrażacie go sobie w lateksowym wdzianku z wielkim G na piersi?

4 komentarze:

 1. Zupełnie poza tematem - jaka zmiana wyglądu bloga! Aż po wejściu musiałam raz jeszcze spojrzeć na nazwę :)

  OdpowiedzUsuń
 2. A znudził mi się już różowy, za jasny;-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawy wystrój :) Bardziej pasujący do tematyki niż poprzedni :) A Arnie mnie przeraża swoimi kolejnymi odsłonami ;P Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję, chociaż nie wiem, ile zostanie, łatwość formatowania strony kusi niesamowicie;-) Arnie nie jest wcale taki zły, to mój ulubiony mięśniak, podobał mi się nawet w Conanie;-)

  OdpowiedzUsuń